Informacje ogólne
| Rok | 2001 - 2007 |
| Marka | Ford |
| Silnik | 1.8 16V (110 HP) |
| Typ ciała | Hatchback |
| Model | Mondeo III Turnier |
| Drzwi | 5 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4804 mm |
| Szerokość | 1812 mm |
| Wysokość | 1441 mm |
| Rozstaw osi | 2754 |
| Waga | 1441 kg |
| Maksymalna szerokość | 2030 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 1798 |
| Silnik kw | 81 kw |
| Silnik hp | 109 hp |
| Moment obrotowy | 81 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | 83 mm |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 5 |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | 58 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 205/55 R 16 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 190 km/h |
| Przyśpieszenie | 12.1 s |
| Miasto paliw | 11.5 l/100km |
| Droga paliwa | 5.8 l/100km |
| Średnia paliwa | 7.9 l/100km |