Informacje ogólne
| Rok | 2010 - 2014 |
| Marka | Ford |
| Silnik | 2.0 AT (200 HP) |
| Typ ciała | Sedan |
| Model | Mondeo IV Facelift Sedan |
| Drzwi | 4 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4850 mm |
| Szerokość | 1886 mm |
| Wysokość | 1500 mm |
| Rozstaw osi | 2850 |
| Waga | 1500 kg |
| Maksymalna szerokość | 2200 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 1999 |
| Silnik kw | 147 kw |
| Silnik hp | 197 hp |
| Moment obrotowy | 147 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | - |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 6 |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | 70 liters |
| Eco standart | Euro 5 |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 205/55/R16, 215/55/R16, 215/50/R17, 235/45/R18, 23 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 232 km/h |
| Przyśpieszenie | 7.9 s |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | 6 l/100km |
| Średnia paliwa | - |