Informacje ogólne
| Rok | 2006 - - |
| Marka | Ford |
| Silnik | 1.6 i 16V (125 HP) |
| Typ ciała | SUV |
| Model | Mondeo IV |
| Drzwi | 4 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4844 mm |
| Szerokość | 1886 mm |
| Wysokość | 1500 mm |
| Rozstaw osi | 2850 |
| Waga | 1500 kg |
| Maksymalna szerokość | 2050 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 1596 |
| Silnik kw | 92 kw |
| Silnik hp | 123 hp |
| Moment obrotowy | 92 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | 79 mm |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 5 |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | 70 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 205/55 R16 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 195 km/h |
| Przyśpieszenie | 12.3 s |
| Miasto paliw | 10.3 l/100km |
| Droga paliwa | 5.7 l/100km |
| Średnia paliwa | 7.4 l/100km |