Informacje ogólne
| Rok | 2010 - - |
| Marka | Ford |
| Silnik | 2.0 SCTi (240 Hp) EcoBoost |
| Typ ciała | Estate |
| Model | Mondeo IV |
| Drzwi | - |
| Siedzenia | - |
Funkcje ciała
| Długość | 4770 mm |
| Szerokość | 1890 mm |
| Wysokość | 1500 mm |
| Rozstaw osi | 2850 |
| Waga | 1500 kg |
| Maksymalna szerokość | - |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 1999 |
| Silnik kw | 176 kw |
| Silnik hp | 236 hp |
| Moment obrotowy | 176 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | - |
| Średnica cylindrów | - |
| Zawory w cylindrach | - |
| Gears | - |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | 75 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | - |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 246 km/h |
| Przyśpieszenie | 7.5 s |
| Miasto paliw | 10.9 l/100km |
| Droga paliwa | 6 l/100km |
| Średnia paliwa | 7.7 l/100km |