Informacje ogólne
| Rok | 2014 - |
| Marka | Ford |
| Silnik | 2.0 AT (203 HP) |
| Typ ciała | Wagon |
| Model | Mondeo V Estate |
| Drzwi | 5 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4867 mm |
| Szerokość | 1852 mm |
| Wysokość | 1501 mm |
| Rozstaw osi | 2850 |
| Waga | 1501 kg |
| Maksymalna szerokość | 2320 kg |
| Pojemność bagażnika | 1585 l |
Transmisja silnika
| Silnik | 1999 |
| Silnik kw | 149 kw |
| Silnik hp | 200 hp |
| Moment obrotowy | 149 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | - |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 6 |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | 63 liters |
| Eco standart | Euro 6 |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 215/60/R16, 235/50/R17, 235/45/R18, 235/40/R19 |
| Koła | 16x6,5j |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 227 km/h |
| Przyśpieszenie | 8.8 s |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | - |