Informacje ogólne
| Rok | 2014 - |
| Marka | Ford |
| Silnik | 2.0d AT (150 HP) |
| Typ ciała | Sedan |
| Model | Mondeo V Sedan |
| Drzwi | 4 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4871 mm |
| Szerokość | 1852 mm |
| Wysokość | 1482 mm |
| Rozstaw osi | 2850 |
| Waga | 1482 kg |
| Maksymalna szerokość | 2250 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 1997 |
| Silnik kw | 110 kw |
| Silnik hp | 147 hp |
| Moment obrotowy | 110 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | - |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 6 |
| Paliwo | Diesel |
| Pojemność paliwa | 63 liters |
| Eco standart | Euro 6 |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 215/60/R16, 235/50/R17, 235/45/R18, 235/40/R19 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 213 km/h |
| Przyśpieszenie | 9.9 s |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | - |