Informacje ogólne
| Rok | 1978 - 1993 |
| Marka | Ford |
| Silnik | 4.9 V8 (228 HP) |
| Typ ciała | Cabrio |
| Model | Mustang Convertible III |
| Drzwi | 2 |
| Siedzenia | 2 |
Funkcje ciała
| Długość | 4560 mm |
| Szerokość | 1735 mm |
| Wysokość | 1320 mm |
| Rozstaw osi | 2555 |
| Waga | 1320 kg |
| Maksymalna szerokość | - |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 4942 |
| Silnik kw | 167 kw |
| Silnik hp | 224 hp |
| Moment obrotowy | 167 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 8 |
| Średnica cylindrów | 101,6 mm |
| Zawory w cylindrach | 2 |
| Gears | 5 |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | 58 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 225/55 ZR16 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 220 km/h |
| Przyśpieszenie | - |
| Miasto paliw | 20 l/100km |
| Droga paliwa | 12 l/100km |
| Średnia paliwa | - |