Informacje ogólne
| Rok | 1993 - 1997 |
| Marka | Ford |
| Silnik | 3.8 V6 (147 HP) |
| Typ ciała | Cabrio |
| Model | Mustang Convertible IV |
| Drzwi | 2 |
| Siedzenia | 2 |
Funkcje ciała
| Długość | 4610 mm |
| Szerokość | 1823 mm |
| Wysokość | 1341 mm |
| Rozstaw osi | 2553 |
| Waga | 1341 kg |
| Maksymalna szerokość | - |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 3797 |
| Silnik kw | 108 kw |
| Silnik hp | 145 hp |
| Moment obrotowy | 108 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 6 |
| Średnica cylindrów | 96,8 mm |
| Zawory w cylindrach | 2 |
| Gears | 5 |
| Paliwo | A-92 |
| Pojemność paliwa | 58 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 205/65 R15 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | - |
| Przyśpieszenie | - |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | - |