Informacje ogólne
| Rok | 1998 - 2005 |
| Marka | Ford |
| Silnik | 4.6 V8 GT (263 HP) |
| Typ ciała | Cabrio |
| Model | Mustang Convertible IV |
| Drzwi | 2 |
| Siedzenia | 2 |
Funkcje ciała
| Długość | 4653 mm |
| Szerokość | 1857 mm |
| Wysokość | 1350 mm |
| Rozstaw osi | 2573 |
| Waga | 1350 kg |
| Maksymalna szerokość | - |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 4601 |
| Silnik kw | 193 kw |
| Silnik hp | 259 hp |
| Moment obrotowy | 193 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 8 |
| Średnica cylindrów | 90,2 mm |
| Zawory w cylindrach | 2 |
| Gears | - |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | 59 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 205/65 R15 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 220 km/h |
| Przyśpieszenie | 5.5 s |
| Miasto paliw | 13.8 l/100km |
| Droga paliwa | 9.8 l/100km |
| Średnia paliwa | - |