Informacje ogólne
| Rok | 1978 - 1993 |
| Marka | Ford |
| Silnik | 2.3 i (106 HP) |
| Typ ciała | Coupe |
| Model | Mustang III |
| Drzwi | 2 |
| Siedzenia | 2 |
Funkcje ciała
| Długość | 4560 mm |
| Szerokość | 1735 mm |
| Wysokość | 1320 mm |
| Rozstaw osi | 2555 |
| Waga | 1320 kg |
| Maksymalna szerokość | - |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 2301 |
| Silnik kw | 78 kw |
| Silnik hp | 105 hp |
| Moment obrotowy | 78 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | 9604 mm |
| Zawory w cylindrach | 2 |
| Gears | 5 |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | 58 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 195/75 R14 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 165 km/h |
| Przyśpieszenie | - |
| Miasto paliw | 14 l/100km |
| Droga paliwa | 9 l/100km |
| Średnia paliwa | - |