Informacje ogólne
| Rok | 1999 - 2002 |
| Marka | Ford |
| Silnik | 4.6 V8 32V Cobra (320 HP) |
| Typ ciała | Coupe |
| Model | Mustang IV |
| Drzwi | 2 |
| Siedzenia | 2 |
Funkcje ciała
| Długość | 4661 mm |
| Szerokość | 1857 mm |
| Wysokość | 1359 mm |
| Rozstaw osi | 2573 |
| Waga | 1359 kg |
| Maksymalna szerokość | - |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 4601 |
| Silnik kw | 235 kw |
| Silnik hp | 315 hp |
| Moment obrotowy | 235 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 8 |
| Średnica cylindrów | 90,2 mm |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 5 |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | 59 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 245/45 R17 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 240 km/h |
| Przyśpieszenie | 5.5 s |
| Miasto paliw | 18 l/100km |
| Droga paliwa | 10 l/100km |
| Średnia paliwa | - |