Informacje ogólne
| Rok | 2005 - - |
| Marka | Ford |
| Silnik | 4.0 i V6 12V (212 HP) |
| Typ ciała | Coupe |
| Model | Mustang V |
| Drzwi | 2 |
| Siedzenia | 4 |
Funkcje ciała
| Długość | 4765 mm |
| Szerokość | 1875 mm |
| Wysokość | 1385 mm |
| Rozstaw osi | 2720 |
| Waga | 1385 kg |
| Maksymalna szerokość | - |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 4009 |
| Silnik kw | 155 kw |
| Silnik hp | 208 hp |
| Moment obrotowy | 155 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 6 |
| Średnica cylindrów | 100,4 mm |
| Zawory w cylindrach | 2 |
| Gears | 5 |
| Paliwo | A-92 |
| Pojemność paliwa | 61 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 215/65 R16 |
| Koła | 7J x 16 |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 180 km/h |
| Przyśpieszenie | 7 s |
| Miasto paliw | 12.4 l/100km |
| Droga paliwa | 8.4 l/100km |
| Średnia paliwa | - |