Informacje ogólne
| Rok | 2011 - - |
| Marka | Ford |
| Silnik | 5.8i V8 (650Hp) |
| Typ ciała | Sedan |
| Model | Mustang V |
| Drzwi | - |
| Siedzenia | - |
Funkcje ciała
| Długość | 4765 mm |
| Szerokość | 1875 mm |
| Wysokość | 1385 mm |
| Rozstaw osi | 2720 |
| Waga | - |
| Maksymalna szerokość | - |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 5817 |
| Silnik kw | 477 kw |
| Silnik hp | 639 hp |
| Moment obrotowy | 477 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | - |
| Średnica cylindrów | 93,4 mm |
| Zawory w cylindrach | - |
| Gears | - |
| Paliwo | A-92 |
| Pojemność paliwa | 61 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | - |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | - |
| Przyśpieszenie | - |
| Miasto paliw | 15.7 l/100km |
| Droga paliwa | 9.8 l/100km |
| Średnia paliwa | - |
rok temu