Informacje ogólne
| Rok | 2014 - |
| Marka | Ford |
| Silnik | 5.0 AT (426 HP) |
| Typ ciała | Coupe |
| Model | Mustang VI Coupe |
| Drzwi | 2 |
| Siedzenia | 4 |
Funkcje ciała
| Długość | 4784 mm |
| Szerokość | 1916 mm |
| Wysokość | 1381 mm |
| Rozstaw osi | 2720 |
| Waga | - |
| Maksymalna szerokość | - |
| Pojemność bagażnika | 383 l |
Transmisja silnika
| Silnik | 4951 |
| Silnik kw | 312 kw |
| Silnik hp | 418 hp |
| Moment obrotowy | 312 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 8 |
| Średnica cylindrów | 92,2 mm |
| Zawory w cylindrach | 5 |
| Gears | 6 |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | 61 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 255/40 R19 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 250 km/h |
| Przyśpieszenie | - |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | - |