Informacje ogólne
| Rok | 1997 - 2003 |
| Marka | Ford |
| Silnik | 1.7 16V (125 HP) |
| Typ ciała | Coupe |
| Model | Puma (ECT) |
| Drzwi | 3 |
| Siedzenia | 2 |
Funkcje ciała
| Długość | 3984 mm |
| Szerokość | 1674 mm |
| Wysokość | 1345 mm |
| Rozstaw osi | 2446 |
| Waga | 1345 kg |
| Maksymalna szerokość | 1400 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 1679 |
| Silnik kw | 92 kw |
| Silnik hp | 123 hp |
| Moment obrotowy | 92 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | 80 mm |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 5 |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | 42 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 195/50R15 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 203 km/h |
| Przyśpieszenie | 9.2 s |
| Miasto paliw | 9.7 l/100km |
| Droga paliwa | 6.1 l/100km |
| Średnia paliwa | - |