Informacje ogólne
| Rok | 1998 - 2006 |
| Marka | Ford |
| Silnik | 2.5d MT (109 HP) |
| Typ ciała | Pickup |
| Model | Ranger I Pickup |
| Drzwi | 2 |
| Siedzenia | 2 |
Funkcje ciała
| Długość | 4763 mm |
| Szerokość | 1786 mm |
| Wysokość | 1735 mm |
| Rozstaw osi | 2835 |
| Waga | 1735 kg |
| Maksymalna szerokość | 2087 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 2499 |
| Silnik kw | 80 kw |
| Silnik hp | 107 hp |
| Moment obrotowy | 80 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Diesel |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | - |
| Zawory w cylindrach | 3 |
| Gears | 5 |
| Paliwo | Diesel |
| Pojemność paliwa | 95 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 235/75 R15 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | - |
| Przyśpieszenie | - |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | - |