Informacje ogólne
| Rok | 1992 - 1995 |
| Marka | Ford |
| Silnik | 3.8i V6 (140HP) |
| Typ ciała | Wagon |
| Model | Taurus II Station Wagon |
| Drzwi | 5 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4905 mm |
| Szerokość | 1809 mm |
| Wysokość | 1410 mm |
| Rozstaw osi | 2693 |
| Waga | 1410 kg |
| Maksymalna szerokość | - |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 3797 |
| Silnik kw | 103 kw |
| Silnik hp | 138 hp |
| Moment obrotowy | 103 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 6 |
| Średnica cylindrów | 96,8 mm |
| Zawory w cylindrach | 2 |
| Gears | 4 |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | 61 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 205/70 R15 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 180 km/h |
| Przyśpieszenie | - |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | 10.7 l/100km |