Informacje ogólne
| Rok | 1993 - 1995 |
| Marka | Ford |
| Silnik | 3.2i V6 (223HP) |
| Typ ciała | Sedan |
| Model | Taurus SHO II |
| Drzwi | 4 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4875 mm |
| Szerokość | 1805 mm |
| Wysokość | 1375 mm |
| Rozstaw osi | 2695 |
| Waga | 1375 kg |
| Maksymalna szerokość | - |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 3191 |
| Silnik kw | 164 kw |
| Silnik hp | 220 hp |
| Moment obrotowy | 164 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 6 |
| Średnica cylindrów | 92 mm |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 4 |
| Paliwo | A-92 |
| Pojemność paliwa | 70 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 215/60 VR16 |
| Koła | 6J |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | - |
| Przyśpieszenie | - |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | - |