Informacje ogólne
| Rok | 1994 - 1999 |
| Marka | Ford |
| Silnik | 3.0 V6 (152 HP) |
| Typ ciała | Wagon |
| Model | Windstar (A3) |
| Drzwi | 4 |
| Siedzenia | 7 |
Funkcje ciała
| Długość | 5125 mm |
| Szerokość | 1915 mm |
| Wysokość | 1790 mm |
| Rozstaw osi | 3066 |
| Waga | 1790 kg |
| Maksymalna szerokość | 2440 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 2986 |
| Silnik kw | 111 kw |
| Silnik hp | 149 hp |
| Moment obrotowy | 111 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 6 |
| Średnica cylindrów | 89 mm |
| Zawory w cylindrach | 2 |
| Gears | - |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | 95 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 205/75 R15 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 180 km/h |
| Przyśpieszenie | 13.5 s |
| Miasto paliw | 15.4 l/100km |
| Droga paliwa | 8.5 l/100km |
| Średnia paliwa | - |