Informacje ogólne
| Rok | 1999 - 2003 |
| Marka | Ford |
| Silnik | 3.8 V6 (203 HP) |
| Typ ciała | Estate |
| Model | Windstar (A3) |
| Drzwi | 4 |
| Siedzenia | 7 |
Funkcje ciała
| Długość | 5125 mm |
| Szerokość | 1915 mm |
| Wysokość | 1790 mm |
| Rozstaw osi | 3066 |
| Waga | 1790 kg |
| Maksymalna szerokość | - |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 3797 |
| Silnik kw | 149 kw |
| Silnik hp | 200 hp |
| Moment obrotowy | 149 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 6 |
| Średnica cylindrów | 96,8 mm |
| Zawory w cylindrach | 2 |
| Gears | - |
| Paliwo | A-92 |
| Pojemność paliwa | 95 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 205/75 R15 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 175 km/h |
| Przyśpieszenie | - |
| Miasto paliw | 13.8 l/100km |
| Droga paliwa | 10 l/100km |
| Średnia paliwa | - |