Informacje ogólne
| Rok | 1994 - 1999 |
| Marka | Ford |
| Silnik | 3.8 V6 GL (155 HP) |
| Typ ciała | Estate |
| Model | Windstar (A3) |
| Drzwi | 4 |
| Siedzenia | 7 |
Funkcje ciała
| Długość | 5162 mm |
| Szerokość | 1915 mm |
| Wysokość | 1789 mm |
| Rozstaw osi | 2693 |
| Waga | 1789 kg |
| Maksymalna szerokość | - |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 3797 |
| Silnik kw | 114 kw |
| Silnik hp | 153 hp |
| Moment obrotowy | 114 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 6 |
| Średnica cylindrów | 96,8 mm |
| Zawory w cylindrach | 2 |
| Gears | - |
| Paliwo | A-92 |
| Pojemność paliwa | 95 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 205/70 R15 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 165 km/h |
| Przyśpieszenie | - |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | - |