Informacje ogólne
| Rok | 2010 - - |
| Marka | Honda |
| Silnik | 3.5i V6 (271HP) |
| Typ ciała | Coupe |
| Model | Accord Crosstour |
| Drzwi | 4 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4999 mm |
| Szerokość | 1897 mm |
| Wysokość | 1669 mm |
| Rozstaw osi | 2797 |
| Waga | - |
| Maksymalna szerokość | - |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 3471 |
| Silnik kw | 199 kw |
| Silnik hp | 267 hp |
| Moment obrotowy | 199 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 6 |
| Średnica cylindrów | 89 mm |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 5 |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | 70 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | - |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | - |
| Przyśpieszenie | - |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | - |