Informacje ogólne
| Rok | 1990 - 1993 |
| Marka | Honda |
| Silnik | 2.2 i 16V (150 HP) |
| Typ ciała | Sedan |
| Model | Accord IV Wagon (CB8) |
| Drzwi | 5 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4725 mm |
| Szerokość | 1725 mm |
| Wysokość | 1400 mm |
| Rozstaw osi | 2720 |
| Waga | 1400 kg |
| Maksymalna szerokość | - |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 2155 |
| Silnik kw | 110 kw |
| Silnik hp | 147 hp |
| Moment obrotowy | 110 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | 85 mm |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 5 |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | 60 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 185/70 R14 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 212 km/h |
| Przyśpieszenie | 8.4 s |
| Miasto paliw | 11.7 l/100km |
| Droga paliwa | 6.8 l/100km |
| Średnia paliwa | 8.5 l/100km |