Informacje ogólne
| Rok | 2012 - |
| Marka | Honda |
| Silnik | 2.4 MT (185 HP) |
| Typ ciała | Coupe |
| Model | Accord IX Coupe |
| Drzwi | 2 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4806 mm |
| Szerokość | 1849 mm |
| Wysokość | 1435 mm |
| Rozstaw osi | 2725 |
| Waga | 1435 kg |
| Maksymalna szerokość | - |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 2356 |
| Silnik kw | 136 kw |
| Silnik hp | 182 hp |
| Moment obrotowy | 136 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | 87 mm |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 6 |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | 65 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 215/55 R17 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | - |
| Przyśpieszenie | - |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | - |