Informacje ogólne
| Rok | 2013 - |
| Marka | Honda |
| Silnik | 2.0hyb CVT (141 HP) |
| Typ ciała | Sedan |
| Model | Accord IX |
| Drzwi | 4 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4890 mm |
| Szerokość | 1850 mm |
| Wysokość | 1465 mm |
| Rozstaw osi | 2775 |
| Waga | 1465 kg |
| Maksymalna szerokość | - |
| Pojemność bagażnika | 447 l |
Transmisja silnika
| Silnik | 1993 |
| Silnik kw | 103 kw |
| Silnik hp | 138 hp |
| Moment obrotowy | 103 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | 81,0 mm |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | - |
| Paliwo | - |
| Pojemność paliwa | 65 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 225/50 R17 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 226 km/h |
| Przyśpieszenie | - |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | - |