Informacje ogólne
| Rok | 1996 - 1998 |
| Marka | Honda |
| Silnik | 2.0 TDi (105 HP) |
| Typ ciała | Sedan |
| Model | Accord V (CC7) |
| Drzwi | 4 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4685 mm |
| Szerokość | 1720 mm |
| Wysokość | 1380 mm |
| Rozstaw osi | 2720 |
| Waga | 1380 kg |
| Maksymalna szerokość | 1880 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 1994 |
| Silnik kw | 77 kw |
| Silnik hp | 103 hp |
| Moment obrotowy | 77 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Common rail |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | 84,5 mm |
| Zawory w cylindrach | 2 |
| Gears | 5 |
| Paliwo | Diesel |
| Pojemność paliwa | 65 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 185/65 R15 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 185 km/h |
| Przyśpieszenie | 11.6 s |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | 5.1 l/100km |