Informacje ogólne
| Rok | 1993 - 1996 |
| Marka | Honda |
| Silnik | 2.3 i SR (158 HP) |
| Typ ciała | Sedan |
| Model | Accord V (CC7) |
| Drzwi | 4 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4675 mm |
| Szerokość | 1715 mm |
| Wysokość | 1380 mm |
| Rozstaw osi | 2720 |
| Waga | 1380 kg |
| Maksymalna szerokość | 1880 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 2259 |
| Silnik kw | 116 kw |
| Silnik hp | 155 hp |
| Moment obrotowy | 116 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | 87 mm |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 5 |
| Paliwo | A-92 |
| Pojemność paliwa | 65 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 195/60 R15 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 216 km/h |
| Przyśpieszenie | 8.3 s |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | 8.9 l/100km |