Informacje ogólne
| Rok | 2001 - 2002 |
| Marka | Honda |
| Silnik | 2.3 16V (154 HP) |
| Typ ciała | Sedan |
| Model | Accord VI (CE,CF) |
| Drzwi | 4 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4595 mm |
| Szerokość | 1750 mm |
| Wysokość | 1430 mm |
| Rozstaw osi | 2670 |
| Waga | 1430 kg |
| Maksymalna szerokość | 1890 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 2254 |
| Silnik kw | 113 kw |
| Silnik hp | 151 hp |
| Moment obrotowy | 113 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | 86 mm |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | - |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | 65 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 195/60 R15 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 207 km/h |
| Przyśpieszenie | 10.1 s |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | - |