Informacje ogólne
| Rok | 1998 - 2002 |
| Marka | Honda |
| Silnik | 3.0 V6 24V (200 HP) |
| Typ ciała | Coupe |
| Model | Accord VI Coupe |
| Drzwi | 2 |
| Siedzenia | 4 |
Funkcje ciała
| Długość | 4765 mm |
| Szerokość | 1785 mm |
| Wysokość | 1405 mm |
| Rozstaw osi | 2670 |
| Waga | 1405 kg |
| Maksymalna szerokość | 1920 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 2997 |
| Silnik kw | 147 kw |
| Silnik hp | 197 hp |
| Moment obrotowy | 147 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 6 |
| Średnica cylindrów | 86 mm |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | - |
| Paliwo | A-92 |
| Pojemność paliwa | 65 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 205/55 R 16 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 225 km/h |
| Przyśpieszenie | 8.5 s |
| Miasto paliw | 15 l/100km |
| Droga paliwa | 8.2 l/100km |
| Średnia paliwa | - |