Informacje ogólne
| Rok | 1998 - 2002 |
| Marka | Honda |
| Silnik | 1.8 i (136 HP) |
| Typ ciała | Hatchback |
| Model | Accord VI Hatchback |
| Drzwi | 5 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4595 mm |
| Szerokość | 1750 mm |
| Wysokość | 1435 mm |
| Rozstaw osi | 2668 |
| Waga | 1435 kg |
| Maksymalna szerokość | 1930 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 1850 |
| Silnik kw | 100 kw |
| Silnik hp | 134 hp |
| Moment obrotowy | 100 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | 85 mm |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 5 |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | 65 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 195/60 R15 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 205 km/h |
| Przyśpieszenie | 11.1 s |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | 8.6 l/100km |