Informacje ogólne
| Rok | 2007 - - |
| Marka | Honda |
| Silnik | 2.4 i 16V (190 HP) |
| Typ ciała | Sedan |
| Model | Accord VIII Coupe |
| Drzwi | 2 |
| Siedzenia | - |
Funkcje ciała
| Długość | 4849 mm |
| Szerokość | 1849 mm |
| Wysokość | 1433 mm |
| Rozstaw osi | 2741 |
| Waga | 1433 kg |
| Maksymalna szerokość | - |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 2354 |
| Silnik kw | 139 kw |
| Silnik hp | 186 hp |
| Moment obrotowy | 139 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | - |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 5 |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | 70 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 225/50 R17 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | - |
| Przyśpieszenie | - |
| Miasto paliw | 10.7 l/100km |
| Droga paliwa | 7.6 l/100km |
| Średnia paliwa | 9.4 l/100km |