Informacje ogólne
| Rok | 2008 - - |
| Marka | Honda |
| Silnik | 2.2 TDi (150 HP) |
| Typ ciała | Wagon |
| Model | Accord VIII Wagon |
| Drzwi | 5 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4750 mm |
| Szerokość | 1840 mm |
| Wysokość | 1470 mm |
| Rozstaw osi | 2750 |
| Waga | 1470 kg |
| Maksymalna szerokość | 2100 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 2199 |
| Silnik kw | 110 kw |
| Silnik hp | 147 hp |
| Moment obrotowy | 110 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Common rail |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | - |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 6 |
| Paliwo | Diesel |
| Pojemność paliwa | 65 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 215/60 R16 |
| Koła | 16 x 6,5 |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 200 km/h |
| Przyśpieszenie | 10 s |
| Miasto paliw | 7.9 l/100km |
| Droga paliwa | 4.9 l/100km |
| Średnia paliwa | 5.9 l/100km |