Informacje ogólne
| Rok | 2007 - - |
| Marka | Honda |
| Silnik | 2.0 i-VTEC 16V (155 HP) |
| Typ ciała | Wagon |
| Model | Accord VIII |
| Drzwi | 4 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4726 mm |
| Szerokość | 1840 mm |
| Wysokość | 1440 mm |
| Rozstaw osi | 2705 |
| Waga | 1440 kg |
| Maksymalna szerokość | 1960 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 1998 |
| Silnik kw | 114 kw |
| Silnik hp | 153 hp |
| Moment obrotowy | 114 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | 86 mm |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 5 |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | 65 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 205/60R16 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 215 km/h |
| Przyśpieszenie | 9.4 s |
| Miasto paliw | 9.4 l/100km |
| Droga paliwa | 5.9 l/100km |
| Średnia paliwa | 7.2 l/100km |