Informacje ogólne
| Rok | 2008 - - |
| Marka | Honda |
| Silnik | 2.2TD (150Hp) |
| Typ ciała | Coupe |
| Model | Accord VIII |
| Drzwi | - |
| Siedzenia | - |
Funkcje ciała
| Długość | 4726 mm |
| Szerokość | 1840 mm |
| Wysokość | 1440 mm |
| Rozstaw osi | 2705 |
| Waga | 1440 kg |
| Maksymalna szerokość | 1960 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 2199 |
| Silnik kw | 110 kw |
| Silnik hp | 147 hp |
| Moment obrotowy | 110 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Common rail |
| Cylindry | - |
| Średnica cylindrów | 85 mm |
| Zawory w cylindrach | - |
| Gears | - |
| Paliwo | Diesel |
| Pojemność paliwa | 65 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 205/60R16 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 212 km/h |
| Przyśpieszenie | 9.4 s |
| Miasto paliw | 6.8 l/100km |
| Droga paliwa | 4.4 l/100km |
| Średnia paliwa | 5.3 l/100km |