Informacje ogólne
| Rok | 2007 - - |
| Marka | Honda |
| Silnik | 2.4i MT (201 HP) |
| Typ ciała | Sedan |
| Model | Accord VIII |
| Drzwi | 4 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4726 mm |
| Szerokość | 1840 mm |
| Wysokość | 1440 mm |
| Rozstaw osi | 2705 |
| Waga | 1440 kg |
| Maksymalna szerokość | 2030 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 2354 |
| Silnik kw | 147 kw |
| Silnik hp | 197 hp |
| Moment obrotowy | 147 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | 87 mm |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 6 |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | 65 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 225/50 R17 |
| Koła | 17x6,5J |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 227 km/h |
| Przyśpieszenie | 7.9 s |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | - |