Informacje ogólne
| Rok | 2007 - - |
| Marka | Honda |
| Silnik | 3.5i V6 AT (268 HP) |
| Typ ciała | Sedan |
| Model | Accord VIII |
| Drzwi | 4 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4930 mm |
| Szerokość | 1847 mm |
| Wysokość | 1476 mm |
| Rozstaw osi | 2800 |
| Waga | 1476 kg |
| Maksymalna szerokość | - |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 3471 |
| Silnik kw | 197 kw |
| Silnik hp | 264 hp |
| Moment obrotowy | 197 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 6 |
| Średnica cylindrów | 89 mm |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 5 |
| Paliwo | A-92 |
| Pojemność paliwa | 70 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | P225/50 R17 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | - |
| Przyśpieszenie | - |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | - |