Informacje ogólne
| Rok | 1994 - 2000 |
| Marka | Hyundai |
| Silnik | 1.3 i (60 HP) |
| Typ ciała | - |
| Model | Accent Hatchback I |
| Drzwi | 3 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4103 mm |
| Szerokość | 1620 mm |
| Wysokość | 1394 mm |
| Rozstaw osi | 2400 |
| Waga | 1394 kg |
| Maksymalna szerokość | 1440 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 1341 |
| Silnik kw | 44 kw |
| Silnik hp | 59 hp |
| Moment obrotowy | 44 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | 71,5 mm |
| Zawory w cylindrach | 3 |
| Gears | 5 |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | 45 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 155 R13 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 155 km/h |
| Przyśpieszenie | 16.9 s |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | 6.4 l/100km |