Informacje ogólne
| Rok | 1999 - - |
| Marka | Hyundai |
| Silnik | 1.3 i 12V GL (86 HP) |
| Typ ciała | Hatchback |
| Model | Accent Hatchback II |
| Drzwi | 3 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4200 mm |
| Szerokość | 1670 mm |
| Wysokość | 1395 mm |
| Rozstaw osi | 2440 |
| Waga | 1395 kg |
| Maksymalna szerokość | 1480 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 1341 |
| Silnik kw | 63 kw |
| Silnik hp | 84 hp |
| Moment obrotowy | 63 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | 71,5 mm |
| Zawory w cylindrach | 3 |
| Gears | 5 |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | 45 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 175/70 R13 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 169 km/h |
| Przyśpieszenie | 12.5 s |
| Miasto paliw | 8.3 l/100km |
| Droga paliwa | 5.3 l/100km |
| Średnia paliwa | - |