Informacje ogólne
| Rok | 2000 - 2006 |
| Marka | Hyundai |
| Silnik | 1.6 (107 HP) |
| Typ ciała | Sedan |
| Model | Elantra III Wagon |
| Drzwi | 5 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4495 mm |
| Szerokość | 1720 mm |
| Wysokość | 1425 mm |
| Rozstaw osi | 2610 |
| Waga | 1425 kg |
| Maksymalna szerokość | 1770 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 1599 |
| Silnik kw | 78 kw |
| Silnik hp | 105 hp |
| Moment obrotowy | 78 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | 77,4 mm |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 5 |
| Paliwo | A-92 |
| Pojemność paliwa | 55 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 185/65 R15 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 182 km/h |
| Przyśpieszenie | 11 s |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | 7.4 l/100km |