Informacje ogólne
| Rok | 2010 - - |
| Marka | Hyundai |
| Silnik | 1.6i (132Hp) |
| Typ ciała | SUV |
| Model | Elantra V |
| Drzwi | - |
| Siedzenia | - |
Funkcje ciała
| Długość | 4530 mm |
| Szerokość | 1775 mm |
| Wysokość | 1445 mm |
| Rozstaw osi | 2700 |
| Waga | 1445 kg |
| Maksymalna szerokość | 1800 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 1591 |
| Silnik kw | 97 kw |
| Silnik hp | 130 hp |
| Moment obrotowy | 97 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | - |
| Średnica cylindrów | 77 mm |
| Zawory w cylindrach | - |
| Gears | - |
| Paliwo | - |
| Pojemność paliwa | 48 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 195/65 R15 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 200 km/h |
| Przyśpieszenie | 10.7 s |
| Miasto paliw | 7.8 l/100km |
| Droga paliwa | 5.1 l/100km |
| Średnia paliwa | 6.1 l/100km |