Informacje ogólne
| Rok | 2008 - - |
| Marka | Hyundai |
| Silnik | 2.0i MT (143 HP) |
| Typ ciała | Sedan |
| Model | Elantra XD |
| Drzwi | 4 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4505 mm |
| Szerokość | 1775 mm |
| Wysokość | 1480 mm |
| Rozstaw osi | 2650 |
| Waga | 1480 kg |
| Maksymalna szerokość | 1730 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 1975 |
| Silnik kw | 105 kw |
| Silnik hp | 141 hp |
| Moment obrotowy | 105 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | 82 mm |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 5 |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | 53 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 205/55 R16 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 190 km/h |
| Przyśpieszenie | 8.9 s |
| Miasto paliw | 9.3 l/100km |
| Droga paliwa | 5.9 l/100km |
| Średnia paliwa | 7.1 l/100km |