Informacje ogólne
| Rok | 2009 - 2013 |
| Marka | Hyundai |
| Silnik | 5.0 AT (394 HP) |
| Typ ciała | Sedan |
| Model | Equus I Sedan |
| Drzwi | 4 |
| Siedzenia | 4 |
Funkcje ciała
| Długość | 5160 mm |
| Szerokość | 1900 mm |
| Wysokość | 1495 mm |
| Rozstaw osi | 3045 |
| Waga | 1495 kg |
| Maksymalna szerokość | - |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 5038 |
| Silnik kw | 289 kw |
| Silnik hp | 387 hp |
| Moment obrotowy | 289 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 8 |
| Średnica cylindrów | - |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 6 |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | - |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 245/50 R18 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | - |
| Przyśpieszenie | - |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | - |