Informacje ogólne
| Rok | 2009 - - |
| Marka | Hyundai |
| Silnik | 3.8 V6 24V (306 HP) |
| Typ ciała | Coupe |
| Model | Genesis Coupe |
| Drzwi | 2 |
| Siedzenia | 2 |
Funkcje ciała
| Długość | 4630 mm |
| Szerokość | 1864 mm |
| Wysokość | 1379 mm |
| Rozstaw osi | 2820 |
| Waga | 1379 kg |
| Maksymalna szerokość | - |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 3778 |
| Silnik kw | 224 kw |
| Silnik hp | 300 hp |
| Moment obrotowy | 224 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 6 |
| Średnica cylindrów | - |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 6 |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | - |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | - |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 240 km/h |
| Przyśpieszenie | 6 s |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | 9.4 l/100km |
| Średnia paliwa | - |