Informacje ogólne
| Rok | 1992 - 1998 |
| Marka | Hyundai |
| Silnik | 3.5i V6 |
| Typ ciała | Sedan |
| Model | Grandeur II |
| Drzwi | 4 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4980 mm |
| Szerokość | 1810 mm |
| Wysokość | 1445 mm |
| Rozstaw osi | - |
| Waga | - |
| Maksymalna szerokość | - |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 0 |
| Silnik kw | - |
| Silnik hp | - |
| Moment obrotowy | - |
| Zapas paliwa | - |
| Cylindry | - |
| Średnica cylindrów | - |
| Zawory w cylindrach | - |
| Gears | - |
| Paliwo | - |
| Pojemność paliwa | - |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | - |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | - |
| Przyśpieszenie | - |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | - |