Informacje ogólne
| Rok | 2005 - - |
| Marka | Hyundai |
| Silnik | 2.7 i V6 24V (192 HP) |
| Typ ciała | Sedan |
| Model | Grandeur IV |
| Drzwi | 4 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4895 mm |
| Szerokość | 1865 mm |
| Wysokość | 1490 mm |
| Rozstaw osi | 2780 |
| Waga | 1490 kg |
| Maksymalna szerokość | - |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 2657 |
| Silnik kw | 141 kw |
| Silnik hp | 189 hp |
| Moment obrotowy | 141 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 6 |
| Średnica cylindrów | 86,7 mm |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 5 |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | 75 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 225/60 R16 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 216 km/h |
| Przyśpieszenie | 9.2 s |
| Miasto paliw | 14.7 l/100km |
| Droga paliwa | 7.2 l/100km |
| Średnia paliwa | 9.9 l/100km |