Informacje ogólne
| Rok | 2011 - - |
| Marka | Hyundai |
| Silnik | 2.4i (180Hp) |
| Typ ciała | SUV |
| Model | Grandeur V |
| Drzwi | - |
| Siedzenia | - |
Funkcje ciała
| Długość | 4910 mm |
| Szerokość | 1860 mm |
| Wysokość | 1470 mm |
| Rozstaw osi | 2845 |
| Waga | 1470 kg |
| Maksymalna szerokość | 2050 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 2359 |
| Silnik kw | 132 kw |
| Silnik hp | 177 hp |
| Moment obrotowy | 132 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | - |
| Średnica cylindrów | - |
| Zawory w cylindrach | - |
| Gears | - |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | 70 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 225/55 R17 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | - |
| Przyśpieszenie | 9.8 s |
| Miasto paliw | 13.1 l/100km |
| Droga paliwa | 7 l/100km |
| Średnia paliwa | 9.3 l/100km |