Informacje ogólne
| Rok | 2011 - |
| Marka | Hyundai |
| Silnik | 3.0 AT (250 HP) |
| Typ ciała | Sedan |
| Model | Grandeur V |
| Drzwi | 4 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4910 mm |
| Szerokość | 1860 mm |
| Wysokość | 1470 mm |
| Rozstaw osi | 2845 |
| Waga | 1470 kg |
| Maksymalna szerokość | 2120 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 2999 |
| Silnik kw | 183 kw |
| Silnik hp | 245 hp |
| Moment obrotowy | 183 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 6 |
| Średnica cylindrów | - |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 6 |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | 70 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 245/45 R18 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 223 km/h |
| Przyśpieszenie | 8.4 s |
| Miasto paliw | 14 l/100km |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | - |