Informacje ogólne
| Rok | 2013 - |
| Marka | Hyundai |
| Silnik | 1.3 MT (87 HP) |
| Typ ciała | Hatchback |
| Model | i10 II |
| Drzwi | 5 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 3665 mm |
| Szerokość | 1660 mm |
| Wysokość | 1500 mm |
| Rozstaw osi | 2385 |
| Waga | - |
| Maksymalna szerokość | - |
| Pojemność bagażnika | 1046 l |
Transmisja silnika
| Silnik | 1248 |
| Silnik kw | 64 kw |
| Silnik hp | 86 hp |
| Moment obrotowy | 64 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | 71,0 mm |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 5 |
| Paliwo | - |
| Pojemność paliwa | 40 liters |
| Eco standart | EURO V |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | - |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 175 km/h |
| Przyśpieszenie | 12.3 s |
| Miasto paliw | 6.5 l/100km |
| Droga paliwa | 4.1 l/100km |
| Średnia paliwa | 4.9 l/100km |