Informacje ogólne
| Rok | 2015 - |
| Marka | Hyundai |
| Silnik | 1.4 MT (100 HP) |
| Typ ciała | Hatchback |
| Model | i30 II Facelift Hatchback 3 door |
| Drzwi | 3 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4300 mm |
| Szerokość | 1780 mm |
| Wysokość | 1470 mm |
| Rozstaw osi | 2650 |
| Waga | 1470 kg |
| Maksymalna szerokość | 1820 kg |
| Pojemność bagażnika | 1316 l |
Transmisja silnika
| Silnik | 1396 |
| Silnik kw | 73 kw |
| Silnik hp | 98 hp |
| Moment obrotowy | 73 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | - |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 6 |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | 53 liters |
| Eco standart | Euro 4 |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 195/65/R15 |
| Koła | 6.0Jx15 |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 183 km/h |
| Przyśpieszenie | 13.2 s |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | 5 l/100km |
| Średnia paliwa | - |