Informacje ogólne
| Rok | 2015 - |
| Marka | Hyundai |
| Silnik | 1.6d MT (136 HP) |
| Typ ciała | Hatchback |
| Model | i30 II Facelift Hatchback 5 door |
| Drzwi | 5 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4300 mm |
| Szerokość | 1780 mm |
| Wysokość | 1470 mm |
| Rozstaw osi | 2650 |
| Waga | 1470 kg |
| Maksymalna szerokość | 1910 kg |
| Pojemność bagażnika | 1316 l |
Transmisja silnika
| Silnik | 1582 |
| Silnik kw | 100 kw |
| Silnik hp | 134 hp |
| Moment obrotowy | 100 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | - |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 6 |
| Paliwo | Diesel |
| Pojemność paliwa | 53 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 195/65/R15, 205/55/R16, 225/45/R17, 225/40/R18 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 197 km/h |
| Przyśpieszenie | 10.2 s |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | - |